O nas

Zakład Usługowo-Wytwórczy INKOMET  powstał 01 kwietnia 1989 roku.
Początkowo firma mieściła się w małym budynku, zatrudniała 2 osoby, z biegiem czasu pracowników przybywało. Nasza firma zajmowała się wykonywaniem usług hydraulicznych, w szczególności wykonaniem instalacji centralnego ogrzewania. Wraz z rozwojem gospodarczym i zmianami jakie zachodziły w naszym kraju w latach dziewięćdziesiątych firma zaczęła się rozwijać między innymi dzięki zapotrzebowaniu na usługi w zakresie budowy różnego rodzaju hal produkcyjnych, wiat i zadaszeń.

Firma zajmowała się nie tylko prefabrykacją i montażem elementów konstrukcji stalowych, ale również produkcją i montażem okien z PVC, co w tamtym czasie było innowacją w skali regionu.
W ostatnich latach często zajmowaliśmy się budową wiat nad dystrybutorami na stacjach paliw. Dotyczy to wykonania konstrukcji stalowych wiat i ich montażu na terenie całego kraju. Pomyślnie przeszliśmy weryfikację umożliwiającą nam wykonywanie konstrukcji spawanych klasy I.

 

Super Efficient

Lorem ipsum dolor sit amet elit do, consectetur adipiscing, sed eiusmod tempor.

Deeply Committed

Lorem ipsum dolor sit amet elit do, consectetur adipiscing, sed eiusmod tempor.

Highly Skilled

Lorem ipsum dolor sit amet elit do, consectetur adipiscing, sed eiusmod tempor.W roku 2005 w oparciu o doświadczenia i coraz większy popyt rynku na różnego rodzaju hale wraz z obudową z blach trapezowych powstała nowa firma, pod nazwą Inkomet Sp. z o.o. W roku 2006 złożyła wniosek o dofinansowanie Unijne na zakup linii do profilowania blach trapezowych, który zajął drugie miejsce pod względem formalnym i merytorycznym w województwie zachodniopomorskim w związku z czym zostało przyznane dofinansowanie ze środków Unijnych. Inkomet Sp. z o.o. obecnie zajmuje się produkcją i montażem blach o profilu trapezowym TR-18 i TR-35 wraz z obróbkami blacharskimi, niezbędnymi do estetycznego wyglądu końcowego hal, wiat i zadaszeń.